Parafia Bolewice

Parafia Bolewice. Parafia p w. Chrystusa Króla. A r c h i d i e c e z j a P o z n a ń s k a . 160;. 160; Mobile. 48 723 631 118. Poniedziałki-wtorki-środy od 16.00 do 17.00 w czasie kolędy. Ks Janusz Pośpiech od 1 VII 2017. Ks Grzegorz Gałkowski od 1 VII 2017. Ks kanonik Andrzej Grabański. Ks kanonik Jerzy Gąszczak. 2018, bp Zdzisław Fortuniak. Miejscowości Bolewice, Bolewicko, Grudna, Grudzianka, Krzywy Las, Smolarnia leśniczówka, Węgielnia. 160; www.urszulanki.szkola.pl.

OVERVIEW

This domain parafiabolewice.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have researched twenty pages within the site parafiabolewice.pl and found zero websites referring to parafiabolewice.pl.

PARAFIABOLEWICE.PL RANKINGS

This domain parafiabolewice.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiabolewice.pl

Traffic ranking (by month) for parafiabolewice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiabolewice.pl

WHAT DOES PARAFIABOLEWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiabolewice.pl Mobile Screenshot of parafiabolewice.pl Tablet Screenshot of parafiabolewice.pl

PARAFIABOLEWICE.PL HOST

I detected that a lone root page on parafiabolewice.pl took two thousand nine hundred and six milliseconds to download. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
83.238.53.210

SERVER OPERATING SYSTEM

I observed that this website is operating the Microsoft-IIS/7.5 operating system.

Parafia Bolewice

DESCRIPTION

CONTENT

This domain parafiabolewice.pl states the following, "A r c h i d i e c e z j a P o z n a ń s k a." Our analyzers analyzed that the website stated " Ks Janusz Pośpiech od 1 VII 2017." The Website also stated " Ks Grzegorz Gałkowski od 1 VII 2017. 2018, bp Zdzisław Fortuniak. Miejscowości Bolewice, Bolewicko, Grudna, Grudzianka, Krzywy Las, Smolarnia leśniczówka, Węgielnia."

OTHER WEBSITES

Strona Główna

Parafia Borowie

Każdy kandydat do bierzmowania powinien wiedzieć. BP Z Kiernikowski - wskazania w sprawie udzielania sakramentów. A może Bóg powołuje Ciebie do Kapłaństwa? Modlitwa za siedleckie seminarium. Jana Pawła II Diecezji Siedleckiej. Rachunek sumienia dla kandydatów do bierzmowania. BLOG KSM - zapraszamy! .

Parafia Matki Bożej Królowej Rodzin w Borówcu - News

Rzymskokatolicka Parafia p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu Archidiecezja Częstochowska, Dekanat św. Ap. Piotra i Pawła w Zawierciu

Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Zawierciu. Archidiecezja Częstochowska, Dekanat św. Piotra i Pawła w Zawierciu. Postu Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. W naszej parafii odbędzie się konkurs palm wielkanocnych. Zapraszamy do udziału w tym konkursie dzieci, młodzież i dorosłych.

Polska Parafia Katolicka w Bradford - Kościół w Bradford

Polski sport w Bradford od 1948r. SPOTKANIA SCHOLI W KAZDY PIĄTEK O GODZ. WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT SCHOLI LUB W CELU PRZYŁĄCZENIA SIĘ PROSZĘ KONTAKTOWAĆ SIĘ Z P. NATALIĄ GŁOŚNĄ NUMER TELEFONU 07576792292. Mamy nadzieję, że info.